Prekių pirkimo ir grąžinimo taisyklės

Grąžinimas ir prekių keitimas

Pirkėjas, kuriam buvo parduota netinkamos kokybės prekė, savo pasirinkimu turi teisę per 7 darbo dienas nuo prekės pirkimo dienos pasirinkti vieną iš galimų sprendimo būdų:
  • reikalauti iš pardavėjo nemokamai pašalinti prekės trūkumus (pataisyti prekę);
  • reikalauti iš pardavėjo nemokamai pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;
  • reikalauti iš pardavėjo atitinkamai sumažinti kainą;
  • vienašališkai nutraukti sutartį ir pareikalauti sugrąžinti sumokėtą kainą.

Kokybiškos prekės grąžinimo/keitimo atveju grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

Pirkėjas grąžindamas prekes nurodo savo vardą, pavardę, kontaktinius duomenis, taip pat grąžinamos prekės informaciją ir grąžinimo priežastis.

Apie tai mus informuokite el. paštuzenonas@vaiminda.lt arba telefonu +370 682 25858

Negrąžinamos prekės:
Pinigai negražinami už tas prekes, kurios buvo pagamintos pagal pirkėjo individualų užsakymą (supjauti pagal nurodytus ilgius, matmenis ar atliktas dažymas kliento pasirinkta spalva). Taip pat tyčia ar dėl neatsargumo prekės buvo sugadintos (paveiktos cheminėmis medžiagomis, vandeniu, aštriais objektais ir t.t.), arba  jeigu buvo pažeistos Prekės naudojimo ar saugojimo taisyklės.

Bendrosios nuostatos:
Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2012 m. kovo 15 d. įsakymu Nr. 4-243 patvirtintomis„Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.

Gaukite pasiūlymą!

Susisiekite su mumis užpildydami forma.